Kadra

Kadra:
Natalia Maria Wojciechowska - twórczyni i wykładowca
Absolwentka Hamburskiej Szkoły Baletowej im. Johna Neumeiera. Jeszcze w trakcie nauki zatańczyła główną rolę w "Dziadku do orzechów" w choreografii Johna Neumeiera na prestiżowej Gali im. Niżyńskiego w Hamburgu. Do roku 1999 uczęszczała do Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie. Podczas nauki w Polsce była dwukrotną laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Tańca w Gdańsku.
W 1997 r. zdobyła III miejsce w kategorii juniorów a w 1999 r. I miejsce w kategorii seniorów. W styczniu 1999 r. uzyskała stypendium na Międzynarodowym Konkursie Tańca Prix de Lausanne, co umożliwiło jej wyjazd do prestiżowej szkoły w Hamburgu. Została dwukrotnie uhonorowana stypendium Hapag-Lloyda dla osób wybitnie uzdolnionych oraz wieloma innymi nagrodami.
Miała okazję pracować z najwybitniejszymi choreografami, m.in. z Johnem Neumeierem, Matsem Ekiem, Krzysztofem Pastorem, Alexiejem Ratmanskym, Maurice Béjartem i Kevinem Haigenem. Po ukończeniu szkoły baletowej w Hamburgu dostała angaż w zespole Neumeiera, gdzie już w pierwszym sezonie tańczyła wiele ról zespołowych i małych partii solistycznych w „Giselle", „Iluzji, jak Jezioro łabędzie",„Niżyńskim" i wielu innych. W latach 2003-2006 współpracowała głównie z Teatrem Muzycznym Roma.
Od sezonu 2006/2007 związana była Operą Narodową, gdzie przygotowała jedną z największych partii repertuaru klasycznego – Odettę-Odylię z „Jeziora Łabędziego". Debiut artystki w tej roli odbył się w 2007 r. W tym samym roku zadebiutowała w roli Tatiany w "Onieginie" Cranki, a w 2008 r. wystąpiła w roli Królowej Śniegu w "Dziadku do orzechów" Czajkowskiego i w roli tytułowej w "Annie Kareninie" Szczedrina. Od września 2007 r. jest solistką Baletu Opery Narodowej. Od tamtej chwili kreowała solistyczne partie w „Light and Shadow" K.Pastora, „Kopciuszku" F.Ashtona, „Concerto Barocco" G.Blanachina, „Kurt Weill" K.Pastora i wielu innych baletach będących w repertuarze Polskiego Baletu Narodowego.
W 2008 podczas I Ogólnopolskiego Konkursu Choreograficznego im. Bronisławy Niżyńskiej zadebiutowała w roli choreografa i od tamtego czasu stworzyła podczas Warsztatów Choreograficznych „Kreacje" mini spektakle: „ Anioły" (2009), „Demony" (2010), „To tylko iluzja" (2011).
Od 2010 współpracuje ze znanym niemieckim malarzem – Jacques Gassmannem – tworząc niepowtarzalne widowiska, które są dialogiem tancerki i malarza. Z tym projektem podróżują głównie po Niemczech, ale okazjonalnie występują razem na międzynarodowych festiwal oraz targach sztuki.
W 2006 roku Natalia zadebiutowała również jako pisarka, tworząc pierwszy album-dokument będący zapisem powstawania spektaklu-musicalu „O tym, jak powstawał Taniec Wampirów Romana Polańskiego". Album ukazuje proces powstawania sztuki teatralnej od samego początku – idei, pomysłu, marzenia, po końcową jego realizację – premierę. Album powstał przy współpracy z Romanem Polańskim, Dyrektorem Teatru Roma – Wojciechem Kępczyńskim i wszystkimi realizatorami oraz artystami pracującymi przy spektaklu.
W 2009 roku przyszedł pomysł na połączenie nowego hobby - pole dance z baletem i tak oto powstał Pole Dance Project – pierwsza w Polsce agencja artystyczna o głównym profilu – Pole Dance jednakże Pole Dance artystycznego z elementami baletu oraz tańca współczesnego. Potem Pole Dance Project - wcześniej wspomniana agencja przekształciła się w studio pole dance - www.pdproject.pl, które obecnie po stworzeniu przez Natalię żyje sobie własnym życiem. 
W 2012 roku Natalia założyła Stowarzyszenie Pole Dance Sport Polska, którego była prezesem do roku 2014. Dzięki jej inicjatywie pole dance, a później pod zmieniona nazwą pole sport stał się kategorią dyscypliny sportowej w Polsce i zaczęły być rozgrywane organizowane przez Stowarzyszenie Mistrzostwa Polski Pole Dance Sport w późniejszym czasie Pole Sport.
 W roku 2013 Natalia rozpoczęła ważny etap w swoim życiu - współpracę z Akademią Tańca Etoile - www.ate.edu.pl. Obecnie pracuje tam jako pedagog prowadząc zajęcia autorskie - stretching Extensio ( jej własny program) , balet neoklasyczny oraz balet dla dorosłych. Ta współpraca przyniosła nowy pomysł na rozwój dziedziny mało rozpoznawalnej w Polsce, a mianowicie baletu neoklasycznego. Tak powstała Fundacja Neoclassica, której Natalia jest fundatorem. 
 Anna Jabłońska - wykładowca
 założycielka i pomysłodawczyni szkoły Fitness College.
 Dyplomowany instruktor sportu o specjalności fitness,instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness nowoczesne formy gimnastyki, instruktor rekreacji ruchowej o specjalności pływanie, posiada tytuł APF Instruktor, Absolwentka elitarnej Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie (zawodowy tancerz baletowy), w trakcie szkoły występowała na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie. Od 1998 roku pracuje jako instruktor fitness, od 2000 roku zajmuje się szkoleniami. Zwyciężczyni i finalistka  ogólnopolskich maratonów fitness. Brała udział w wielu szkoleniach i konwencjach nie tylko w roli uczestnika ale i prezentera. Współpracuje jako instruktor ze znanymi i renomowanymi fitness klubami w Warszawie. W wielu fitness klubach w Polsce można spotkać jej "wychowanków".
 W trakcie studiów reprezentowała uczelnię w Akademickich Mistrzostwach Aerobiku Sportowego ( sportowe trójki i jedynki) zajmując 3,4 oraz 2 miejsce.
 Łączy ją współpraca z pismami propagującymi zdrowy styl życia, brała udział w programie tv: "WF z TVN Style". Obecnie redaguje dział fitness w branżowym czasopiśmie "Solarium i Fitness"
 Ukończyła wydział Gospodarki Światowej w Warszawie oraz Ekonomikę Turystyki w Szczecinie.